Yeteneklerini geliştirecek özel aktivitelerle çocuklarımız kendilerine güvenerek konuşacaklar: Çocuklar yapılan aktiviteler sayesinde kendini geliştirmiş olacaklardır. Kendileri geliştikçe bu İngilizce konusunda da gelişimini sağlayacaktır. Konuşurken kendilerine olan özgüvenleri giderek artacaktır.

İleride lise ve üniversite eğitiminde hazırlık bölümlerini direkt olarak geçebilecek potansiyele sahip olması sağlanır: Çocuklarımız bu eğitimi aldıklarında seviyesi geliştikçe İngilizce ‘ye daha hakim duruma gelirler ve okullarında hazırlık sınıfını direkt olarak geçmek için yapılacak olan sınavlarda başarılı olabilirler.

İngilizceyi akıcı konuşacak duruma gelir: Çocukların eğitimi boyunca seviyesi arttıkça konuşma konusunda da ilerleme kaydedecektir. Bu ilerleme sürekli olacağı için çocuğumuz dili akıcı konuşmaya başlar. Ayrıca ders saatleri dışında gerçekleştirilen İngilizce film izleme ve konuşma dersleri ile çocuklarımızın telaffuzlarını ve kendilerini ifade edebilme becerileri geliştirilir.